Kompleksowa Opieka Pod Okiem Specjalistów

Stomatologia ogólna, kosmetyczna, odtwórcza

Nowoczesne Technologie

Innowacyjne Rozwiązania

Certyfikowani Eksperci

Zabiegi & Zakres Usług

Klinika Stomatologiczna DentaPro z Wrocławia oferuje szeroki zakres usług i procedur dentystycznych, aby zaspokoić wszystkie potrzeby zdrowotne naszych pacjentów. Łącząc wysokiej jakości opiekę nad pacjentem z najnowszą technologią, jesteśmy w stanie leczyć pacjentów w każdym wieku w komfortowym i relaksującym otoczeniu.

Ogólna Kontrola Stomatologiczna

Implanty Stomatologiczne

Odbudowa i Rekonstrukcja

Stomatologia Estetyczna

Wybielanie i Odkamienianie

Opieka Ortodontyczna

Stomatologia Estetyczna

Jesteśmy zawsze w czołówce najnowszych badań w stomatologii i stosujemy najnowocześniejsze metody i technologie, aby pomóc naszym pacjentom osiągnąć pożądany uśmiech. Wykonujemy szeroki zakres ogólnych zabiegów dentystycznych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje będą wykonywane przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza.

Stomatologia Ogólna

Zła higiena jamy ustnej może prowadzić do różnych problemów dentystycznych i medycznych. Dlatego dentyści z Kliniki Stomatologicznej DentaPro zalecają profesjonalne czyszczenie zębów dwa razy w roku. Czyszczenie zębów polega na usuwaniu płytki nazębnej i kamienia nazębnego w celu zapobiegania ubytkom, zapaleniu dziąseł i chorobom dziąseł. 

Opieka Ortodontyczna

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swój uśmiech, poprawić zgryz dziecka, czy zapobiec problemom z wyrównaniem zębów, trafiłeś we właściwe miejsce. Zaufany zespoł cenionych ortodontów z Kliniki Stomatologicznej DentaPro we Wrocławiu zapewnia swoim pacjentom najnowocześniejsze i skuteczne leczenie i opiekę ortodontyczną  w ciepłym, komfortowym otoczeniu.

Wybielanie Zębów

Kluczem do długotrwałego, jasnego, białego uśmiechu jest wybielenie ich przez kosmetycznego dentystę, zanim przebarwienia staną się zbyt poważne. Niezależnie od tego, czy wybierzesz zabieg w biurze, czy w domu, możesz być pewien solidnej porady, profesjonalnej opieki i uśmiechu specjalistów z DentaPro.

Leczenie Kanałowe

Leczenie kanałowe, znane również jako leczenie endodontyczne, to zabieg dentystyczny, w którym usuwa się chore tkanki miazgi, a wnętrze zęba czyści się i uszczelnia specjalnym materiałem wypełniającym. Celem leczenia kanałowego jest uratowanie zęba poważnie uszkodzonego w wyniku próchnicy lub obrażeń.

Implanty

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych usług dentystycznych, będziesz traktowany z troskliwą opieką i profesjonalizmem. Zadbamy o to, abyś czuł się komfortowo i był informowany przez cały proces implantacji . Nie czekaj, aby przywrócić idealny uśmiech. Zadzwoń do DentaPro już dziś i umów się na wizytę!

DentaPro To Opieka Stomatologiczna Dla Całej Rodziny

Klinika Stomatologiczna DentaPro oferuje usługi dentystyczne dla całej rodziny

N

Stomatologia Zachowawcza

N

Protetyka

N

Chirurgia

N

Endodoncja

DentaPro To Pełny Zakres Usług

Nasz zespół jest przeszkolony w zakresie zaawansowanych procedur i technik dentystycznych dla całej Twojej rodziny, aby całe pokolenie mogło korzystać z najnowszej opieki stomatologicznej. Nasi specjaliści i eksperci są przeszkoleni nie tylko do leczenia pacjentów, ale przede wszystkim do identyfikacji przyczyn problemów zdrowotnych. To kompleksowe podejście stawia pacjentów DentaPro na drodze do szybkiego powrotu do zdrowia i długotrwałego utrzymania zdrowia jamy ustnej.

 

Przywróć Swój Uśmiech Do Życia

Klinika DentaPro Stomatologia Wrocław 52-119, Konstytucji 3 Maja 37/2A

Polityka Prywatności & Cookies

© 2019 I DentaPro Klinika Stomatologiczna Wrocław

Strona internetowa wykonana przez: OzonMedia