O Klinice DentaPro

Stomatologia ogólna, kosmetyczna i odtwórcza

Nasz Praktyka & Wartości

Zespół i personel Kliniki Srtomatologicznej DentaPro zapewniaja wysokiej jakości opiekę dentystyczną pacjentom nie tylko w okolicy Wrocławia ale i całej polski, koncentrując się na kompleksowym podejściu do zdrowia jamy ustnej. Dzięki naszemu leczeniu i edukacji pacjentów nasz zespół pomaga pacjentom zachować zdrowie między wizytami. Nasz personel rozumie znaczenie słuchania pacjentów, pomagając im czuć się komfortowo i zrelaksować. To osobiste podejście jest widoczne we wszystkim, co robimy. Od umawiania się na spotkanie, wypełniania dokumentów, przeprowadzania badań i leczenia dentystycznego personel DentaPro poświęca czas na kontakt z pacjentami i poświęcenie im uważnej uwagi, na jaką zasługują. Nasz zespół jest przeszkolony w zakresie zaawansowanych procedur i technik dentystycznych, aby pacjenci mogli korzystać z najnowszej opieki stomatologicznej.

  • Najlepsi Scpecjaliści
  • Nowoczesny Sprzęt Dentystyczny
  • Zaawansowane technologie
  • Szeroki Zakres Usług Stomatologicznych
  • Idywidualne Podejście Do Pacjentów

Dr. Antoni Świrzowski-Ferenc

Gdy wejdziesz do Kliniki DentaPro, natychmiast przywita Cię przyjazny personel, który dokłada wszelkich starań, aby czuć się komfortowo podczas całej wizyty.

Rozumiemy, że pacjenci mogą odczuwać lęk podczas wizyty u dentysty, a nasz personel poświęci czas na wysłuchanie wszystkich twoich obaw i pomoże ci dokładnie zrozumieć, jak przebiegnie zabieg.

W DentaPro jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy docenianą Kliniką Stomatologiczną we Wrocławiu,

Chcemy zapewnić piękny, zdrowy uśmiech wszystkim w okolicy Wrocławia.

Nowoczesne Technologie

DentaPro posiada najnowocześniejszy sprzęt i zaawansowaną technologię, aby zadbać o Twój uśmiech i zdrowie.

Innowacyjne Rozwiązania

W DentaPro dbamy o rozwój i jako pionierzy branży wprowadzamy innowacyjne rozwiązania.

Certyfikowani Eksperci

Dbamy o ciągły rozwój naszych specjalistów z DentaPro uczestnicząc w certyfikowanych szkoleniach.

Opieka Stomatologiczna Dla Całej Rodziny

Klinika Stomatologiczna DentaPro oferuje usługi dentystyczne dla całej rodziny

N

Opieka Dla Dorosłych

N

Stomatologia Dziecięca

N

Opieka Ortodontyczna

N

Protetyka

Klinika Stomatologiczna Dla Całej Rodziny

Nasz zespół jest przeszkolony w zakresie zaawansowanych procedur i technik dentystycznych dla całej Twojej rodziny, aby całe pokolenie mogło korzystać z najnowszej opieki stomatologicznej. Nasi specjaliści i eksperci są przeszkoleni nie tylko do leczenia pacjentów, ale przede wszystkim do identyfikacji przyczyn problemów zdrowotnych. To kompleksowe podejście stawia pacjentów DentaPro na drodze do szybkiego powrotu do zdrowia i długotrwałego utrzymania zdrowia jamy ustnej.

 

Wybielanie & Odkamienianie

Implanty & Odbudowa

Ortodoncja & Protetyka

Nasz Personel

Nasza długoletnia praktyka dentystyczna dąży do zapewnienia najlepszej i najbardziej spersonalizowanej opieki . Z całym twoim zaufaniem i błogosławieństwem staramy się pomóc Ci osiągnąć optymalne zdrowie zębów dla ciebie i twojej rodziny w troskliwym i współczującym środowisku.

Nasz personel będzie przyjazny, pomocny i chętny do udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania w sposób profesjonalny i poufny. Wyjaśnimy wszystkie aspekty opieki dentystycznej, obejmujące zarówno leczenie, jak i strategie profilaktyczne w przyjemnym i relaksującym otoczeniu.

Dr. Maria Krzywonos

Lekarz Stomatolog

Dr. Jowita Czerwińska-Król

Lekarz Stomatolog

Dr. Piotr Klonowski

Lekarz Stomatolog

Dr. Dawid Chruszczyński

Lekarz Stomatolog - Ortodonta

Dr. Alicja Morawiecka

Lekarz Stomatolog - Protetyk

Dr. Jarosław Dębiński

Lekarz Stomatolog

Jesteś w Dobrych Rękach

Przywróć Swój Uśmiech Do Życia!

Istnieje wiele powodów, dla których może być konieczna pilna wizyta u dentysty w celu natychmiastowego leczenia dentystycznego:

– Ząbkowany lub złamany ząb
– Zepsute lub utracone wypełnienia
– Ból zęba
– Bolesny ropień, zęby lub dziąsła
– Nawet złamana proteza
– Choroba dziąseł
– Próchnica powodująca dziurę lub bolesny ropień

Jesteśmy otwarci 6 dni w tygodniu, w tym w soboty i późne wieczory. W nagłych wypadkach zadzwoń do nas, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci tego samego dnia.

Opinie Pacjentów

Opinie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze, a ich zadowolenie i zdrowy uśmiech dodają energii i motywują do dalszej pracy.

Co mogę powiedzieć o osobie, która zmienia twoje życie? Dr Dawid Chruszczyński na zawsze pozostanie w moim sercu. Zmienił nie tylko mój zewnętrzny uśmiech, ale także mój wewnętrzny. Przez wiele lat powstrzymywałem się od wizyty u dentysty, dopóki nie mogłem dłużej czekać. Po spotkaniu z doktorem Dawidem i jego zespołem aniołów moje obawy zniknęły. Jest taki delikatny i miły i wszystko dokładnie wyjaśnia. Nie przestałem się uśmiechać, odkąd opuściłem klinikę DentaPro.

Jan Nowacki

Ja i cała moja rodzina mieliśmy szczęście być pacjentem doktora Piotra Klonowskiego w pewnym momencie; i bez względu na to, jak małe lub rozległe były nasze potrzeby dentystyczne, każda wizyta odbywa się z perfekcją, życzliwością i troską. Od momentu wejścia do kliniki czujesz się swobodnie dzięki uspokajającej atmosferze oraz ciepłemu i życzliwemu personelowi. Po prostu nie ma ludzi lepszych w tym, co robią, niż ci faceci na całym świecie. I to prosto z ust pacjenta.  

Barbara Pęczyńska

Niewiele osób może powiedzieć, że tak naprawdę nie mogą się doczekać wizyty u dentysty. Ale po trwającym całe życie lęku przed wizytami u dentysty mogę szczerze powiedzieć, że mój niepokój został złagodzony przez DentaPro i jego personel. Myślę, że to swobodna, ale profesjonalna atmosfera sprawia, że ​​czujesz się swobodnie. Po latach katastrofy ustnej specjaliści z DentaPro obdarzyli mnie pięknym, nowym uśmiechem. Nie mogłem być szczęśliwszy! Dziękuję!

Dariusz Żak

Przywróć Swój Uśmiech Do Życia

Klinika DentaPro Stomatologia Wrocław 52-119, Konstytucji 3 Maja 37/2A

Polityka Prywatności & Cookies

© 2019 I DentaPro Klinika Stomatologiczna Wrocław

Strona internetowa wykonana przez: OzonMedia